Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka Gimnázium vagy...

Teleki Blanka Gimnázium vagy Ady Endre Gimnázium?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyik se egy nagyon erős gimnázium, de mégis melyiket ajánlanátok? Nem elsőnek írom be őket, inkább a végére. Szerintetek melyik az erősebb? Melyiknek van jobb híre? Hol jobb az oktatás és a társaság?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 31. 21:20
 1/3 anonim válasza:
Teleki
2017. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Teleki tényleg jobb. Mind oktatás, mind közösség szempontjából, és a híre is jobb.

A nyelvoktatásban és a bioszban erős a gimi egyébként, meg a humán tárgyakban. A kémia és a matekban kicsit gyengélkedik, de szerintem kellő szorgalommal bármelyik tárgyból le lehet tenni az emelt szintűt.

A társaság pedig nagyon kedves, nekem járnak oda ismerőseim, nem rossz a közösség sem, és programok is vannak.


Az Ady gyengébb azért szerintem. A tagozatainál ugyan vannak plusz órák, de nem sokat érnek, nem színvonalas az oktatás. Igazából nincs semmilyen program az egész suliban, de a közösség nem olyan rossz állítólag. Egy barátnőm jár oda hatosztályosba, ő szereti, de nem kell sokat tanulnia.


Én a Telekit ajánlom :) Nem rossz suli, és olyan 4,5 átlag felett és 55 központival viszonylag könnyen be lehet jutni. Pozitívum pedig, hogy mindenkinek megadják az esélyt, hogy szóbelizzen, így mindenkit behívnak, ami szerintem tök korrekt :D

2017. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teleki

De sztem szemelytol fugg

2017. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!