Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 71 pontos központi felvételive...

71 pontos központi felvételivel (matek 35) és kb.4,5-ös átlaggal vajon felvesznek a Kőbányai Szt. László gimi informatika tagozatára? Akik ott vagytok, milyen ponttal jutottatok be? Tudom minden évben más, de nagyon szeretném és nem tudok várni.

Figyelt kérdés

2017. febr. 1. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Húú, hát kicsit kétesélyes. Vagy a jegyeidnek kellett volna jobbnak lennie, vagy a központidnak. De amúgy nem lettek rossz pontszámaid, de a Lászlóba ez tényleg picit kétesélyes :S

Ismerőseim 75 körüli központikkal és 4,8 körüli átlagokkal jutottak be...

2017. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az alsó ponthatárt lenne jó tudni, de nem találom sehol. Tudom, hogy szakonként és évenként változik.
2017. febr. 2. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a 610-es kódú csoport ideiglenes felvételi rangsorában (EMELT SZINTŰ INFORMATIKA-16 fő)

a 75. helyről 78,1 ponttal jutott be az utolsó.

A 78, 1 pont a SZLG saját képlete alapján számított pontszámot jelenti.

Írtam privát üzenetet! :)

2017. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez egy valóban hasznos válasz. Privátot írtam.
2017. febr. 3. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!