Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Dózsa György táncműv...

Budapesti Dózsa György táncművészeti gimnázium ról (15. kerület) vélemény?

Figyelt kérdés
Oda adtam be a jelentkezésemet 4 évfolyamos általános szakra és dráma tagoztra. Az átlagom 4.5. Mire számíthatok a szóbelin illetve, ha felvesznek milyen lesz ott úgy tanulni, hogy nem táncolok?

2017. febr. 2. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Húú, hát a Türr az ott a térségben erősebb sulinak számít. Az átlagod nem rossz, de a központid nem lett annyira jó sajnos :( Szóval szerintem nem fognak felvenni.

Egyébként nem tudom, mit kérdeznek a szóbelin.

2017. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húú, te jó ég, egy másik kérdésre akartam elküldeni :'DD Na jó, minrdjárt írok ide is.
2017. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szóval, az átlagod egész jó, de a központi is eléggé számít :/ Általános szakra nem kell annyi pont és drámára sem, úgyhogy szerintem elég jó eséllyel indulsz (feltéve, ha a központid 50 feletti).

Egyébként drámán annyira nincs a táncon a hangsúly, mint inkább a színészeten, szóval ezt kivédheted.

Amúgy annyira nem erős iskola, nem kell sokat tanulni, csak a témazárókra. A közösség nem rossz, de azért sok cigis meg ilyesmi van.

2017. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaaj köszönöm :)) a központim 63pontos lett. Szerinted a dráma gyakorlati szóbeli vagy mi az milyen?
2017. febr. 3. 16:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Gratula, egyébként így összességében tényleg jó pontod vvan a Dózsába :D

Húú, hát nagyon nem tudom, hogy mit kérdezhetnek a dráma felvételin, 2 ismerősöm Dózsás, és mindkettő általánosra jár :S Bocsi.

2017. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!:)


Ezzel az átlaggal jó esélyed van bekerülni szerintem. :) Általános tantervűn heti egy tánc órád lesz (legtöbbször párba kell állni), és ott mindent megtanítanak, nem gond, ha eddig nem jártál táncolni. :)

2017. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaaaj ezt jó tudni és nagyon örülök. Köszönöm a válaszokat :))
2017. febr. 10. 18:14
 8/8 anonim válasza:
Szia hogy ment? Én oda táncra jelentkeztem
2017. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!