Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila Gimi diákjai,...

József Attila Gimi diákjai, vélemény?

Figyelt kérdés

A JAG áll az első három helyen a listámon (a három nyekes szak) és hát ez a suli az álmom, szóval olyan diák aki odajár mondana véleményt a suliról? Minden érdekel, akár itt akár privátban!:)


((egyébként 76 pontos lett a felvételim és 49 pontot viszek.. van esélyem bekerülni?:D))



2017. febr. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Naná, hogy van esélyed :) Ezekkel a pontokkal erősebbe is lenne esélyed.

De ha a JAG az álom, hát legyen :) Egyébként azt mondják, hogy a közösség elég jó, nagyobb hangsúlyt fektetnek a nyelvoktatásra, a humán tárgyakra és néha a művészeti tárgyakra is. Nem kell olyan sokat tanulni, de azért nem lazulás. Általában a tanárok is színvonalasan tanítanak, bár van 1-2 rossz tanár természettudományokból (föci, kémia)...

Oktatott nyelvek: angol, német, francia, olasz és spanyol

A nyelvi előkészítős osztályban 15 óra van a célnyelvből 1 héten. Fontos szerepe van a célnyelvi kultúra megismerésének, és hogy legalább 1 nyelvvizsgát érettségiig szerezzenek a diákok.

Külföldi tanulmányutakat és diákcseréket is szerveznek.

Egyébként nem JAGos vagyok, csak egy ismerősöm jár oda :))

2017. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még érdekes lehet, hogy az iskola kb. 63%-a lány :)
2017. febr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2017. febr. 3. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
A Nem Jagos válaszolóhoz annyit fűznék hozzá, hogy oroszt is lehet tanulni és NYEKen heti 18 óra van
2017. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én a középiskolai rangsoros újságból olvastam a szubjektív adatokat, szóval félretájékoztattak :'D Ott sem az oroszt, sem a spanyolt nem írták, de a spanyolt tudtam, hogy van, mert a barátnőm arra ment tavaly.
2017. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!