Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a Szerb Antal Gimnáziumba? 110 pontom lett összesen, és a 4+1 évfolyamos angolt jelöltem meg :c

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha vársz pár hetet meg fogod tudni :)
2017. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az biztos, csak nem bírom kivárni : D

És kíváncsi vagyok a véleményetekre

2017. febr. 4. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kétesélyes. Németre vagy angolra jelentkezel? Németre kevesebb pont kell. Igazából tényleg, ha kijött az ideiglenes, inkább lehet véleményt mondani. Addig is van miért izgulni...
2017. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Angolra jelentkeztem :D

Hát eléggé izgulok az biztos,egyik barátomnak 115 pontja lett összesen,őt felveszik szerintem

2017. febr. 4. 23:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a jövőre felvételizők kedvéért, végül 114 pontnál volt a várólista határa, 110-113 ponttal még várólistára sem lehetett kerülni a Szerb Antalban angolra. Németre sokkal kevesebb pont kellett.
2017. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!