Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 105 ponttal a szerb antal...

105 ponttal a szerb antal gimnaziumba?

Figyelt kérdés

6. osztályos, németre, de az angol is szoba johet...(mindkettot tanulok)



nektek hany pontotok van?



2017. febr. 3. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Húú, hát kicsit kétesélyes, de nem kizárt, hogy bekerülsz. 6 osztályosra, pláne németre amúgy is kevesebb pont kell. Majd akkor lehet bővebb infót mondani,ha kijött az ideiglenes, szvóal még van mit izgulni :S
2017. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elso valaszolo total el van tevedve :D abszolut ugyanannyi pont kell nemetre mint angolra, engem ugyanolyan kovetelmenyek alapjan vettek fel mint egy angolost. Szerintem a pontod nagyon alacsony, de ha sokan visszavonjak a jelentkezest vagy esetleg felvettek oket egy jobb suliba akkor meg becsusszanhatsz a keretbe.
2017. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nyílt napon a diákok azt mondták, németre kevesebben szoktak jelentkezni, így kevesebb pont is kell ;) #1 voltam
2017. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendben hat lehet hogy a nyilt napon mar ezt terjesztettek vagy az is lehet hogy ez valami ujkeletu dolog de ez max 1-2 eve lehet igy mert az en evfolyamomban meg ugyanazt kellett tudni produkalni mint egy angolosnak :D
2017. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!