Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem bejárni olyan előadásr...

Egyetem bejárni olyan előadásra ami nincs felvéve?

Figyelt kérdés
Egyetemen bejárhatok olyan előadásra is amit nem vettem fel neptunon vagy kiküldenek? pl ha van egy lyukas órám és egy teljesen más előadás megy bent, más szakosoknak oda beülhetek?

2017. febr. 6. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha nem részegen és énekelve ülöd végig az órád a kutya sem fog foglalkozni veled :)
2017. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis létszámű (10-20 fős), akkor nem érdemes, mert valszeg a tanár ismeri a diákokat, de ha többet vannak, akkor simán. Én is jártam egy csomó órára így, másik szakéra is
2017. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze,nyitottak szoktak lenni, bárki beülhet. A nagylétszámú előadásokon,ahol több szakosok is vannak, a kutya sem fog veled foglalkozni,hogy mit keresel ott.

Menj nyugodtan, ha érdekel

2017. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előadások nyíltak. Az utcáról is bárki bemehet.
2017. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!