Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen átlag kell a budafoki,...

Kérdezek :D kérdése:

Milyen átlag kell a budafoki, Budai Nagy Antal gimnáziumba?

Figyelt kérdés

8.os vagyok es megjelöltem a budait,szerintetek felvennének?

7.évvége 3,9 átlag,

8.félév 3,8 átlag.

Az irasbeli nem lett a legjobb :/ 35pont.

Szerintetek?Tudom még a szóbelin is múlik.



2017. febr. 7. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaj, hát szerintem ez kevés lesz, pedig a Budai Nagy Antal nem egy erős gimnázium. De sajnos ilyen átlaggal és központival még egy erősebb szakközépbe sem biztos, hogy felvennének :S SZóval szerintem az is kérdéses, hogy behívnak-e szóbelire, hacsak nem mindenki szóbelizhet...


Szóval szerintem elég kevés esélyed van sajnos :( Milyen sulikat jelöltél még meg egyébként?

2017. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a szóbelin múlik még, hanem azon is, hogy a többiek milyen átlagokat, milyen felvételi pontszámokat tudnak felmutatni. És ezt senki se tudhatja előre.
2017. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Szerencsére behívtak csütörtökön megyek.Nem tudjátok mit kérnek.Persze alap az ellenőrző,bizonyítvány(?),valamilyen füzet.Ha tudjátok és leírnátok megköszönném! :)
2017. febr. 18. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!