Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Annyira elrontottam a felvétel...

Annyira elrontottam a felvételit, és szinte egészen biztos vagyok abban, hogy kevés esélyem van, vagy talán még annyi sem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A Budapesti Fazekasba szerettem volna járni, méghozzá a természettudományi tagozatra. 69-70 pontos lett a felvételim, ami borzasztó. A próbalfelvételiken szinte mindig 90 pont körül írtam... Baromi nehéz egy ilyesfajta kudarcot feldolgozni. Annyira szerettem volna ezt az egészet. Nagyon sokat dolgoztam érte, sőt, rengeteget. Mellesleg kitűnő vagyok és számtalan versenyen voltam már. Nagyon el vagyok keseredve, hogy így elrontottam. Valami tanácsot tudtok adni? Őszintén, van még esélyem, vagy temessem a dolgot?...

2017. febr. 8. 19:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon kicsi esélyed van, de ha behívnak szóbelire, még javíthatsz. Ne stresszeld túl a dolgot. Legalább ahova bekerülsz, ott te leszel a legjobb. A húgommal is ez volt és most imádja a gimit, ahova végül került.
2017. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

Pontosan mennyi pontod lett?


Fazekason kívül még hol felvételizel?

2017. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Van azért más hely is a Fazekason kívül, ne ess össze.
2017. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

15:28-as válaszoló!

69 pont... Nagyon szánalmas. Borzasztóan kevés...

2017. febr. 9. 22:19
 5/24 A kérdező kommentje:

Úgy van a sorrend, hogy:

1. Fazekas termtud. tagozat

2. Fazekas társadalomtudományi tagozat

3. Apáczai termtud. tagozat

4. Tóparti (SZF) angol emelt tagozat

5. Tóparti (SZF) német emelt tagozat

2017. febr. 9. 22:21
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

No, mi történt végül? Drukkoltam/drukkolok neked nagyon. :/

(Egy fazekasos)

2017. febr. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Elvileg szerda után valamelyik nap már kiírják, hogy kit hívnak be szóbelizni... Köszönöm, hogy drukkolsz, ez nagyon kedves Tőled, jól is esett! :) Sajnos tudom, hogy kevés esélyem van, de bízom abban, hogy sikerül.
2017. febr. 13. 18:44
 8/24 anonim válasza:
50%
Najo most amugy felidegesitett ez az egesz. Nemtudom tisztaban vagy e vele, de idén rendegeten, ismetlem reeengetegen elszurtak az irasbelit, szoval ebben az evben a 70 pont rohadt jo. Az enyem 54, mar beletorodtem hogy megyek valami gyujtobe, pedig probakon 70-80at irtam. A ponthatárt is biztos lejjeb vitték iden. Nyugi
2017. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Attól még hogy a te iskoládból soman elrontották nem azt jelenti hogy rengeten. Az átlag ha jól tudom 65 pont körül van :)

Szerintem nincs esélyed hogy behívjanak :( nekem 72 pontos lett és lecsúsztam egy csomó olyan suliról ami hangyányival gyengébb mint a Fazekas. Egyébként meg az idei az eddigiekbez képest könnyű volt mindenki (tanárok és egy gyerekek általi szavazás) szerint szóval az elöttem válaszolót nem igazán értem. Egyébként én is borzasztóan elrontottam :(

2017. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%

Én is elrontottam, mert beteg voltam.


Most mehetek a nokedliszaggató Szakközép iskolába.

2017. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!