Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mivel jár, ha kiválik a...

Mivel jár, ha kiválik a BME-GTK kara és csatlakozik az ELTE-hez ( felvételi )?

Figyelt kérdés

A BME-GTK műszaki menedzser képzésére szeretnék jelentkezni, most vagyok végzős ( azaz még 6 napom van eldönteni, hogy hova jelentkezek ). Sajnos nem követtem minden egyetemmel kapcsolatos hírt, nemrég értesültem, hogy a GTK ki akar válni a BME-től és az ELTE-hez akar csatlakozni.

A felvi-n ( ahol jelentkezni kell az egyetemekre ) meg tudtam jelölni most, hogy BME-GTK műszaki menedzser képzésre jelentkezek. Ha minden jól alakul, elég pontom lesz és fel is vesznek. Ellenben mi történik, ha közben a GTK kiválik és az ELTE-hez kerül? Ha engem felvesznek, ez igazából nem fogja befolyásolni a tanulmányaim, csupán nem a BME-re, hanem az ELTE-re fogok járni? Okoz problémát az esetleges átállás?


2017. febr. 8. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
felvin semmiel sem járt volna, de lezárult, nem lesz átcsatolás.
2017. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne aggódj, ha felvesznek és átcsatolják az ELTE-hez, akkor elte-s leszel és nem bme-s, ennyi lesz a különbség. Műszaki menedzser meg most nincs is a ELTE szakjai között azt hiszem, szóval szerintem nincs miért félned, ha mondjuk kommunikációra mennél az már egy más kérdés, mert az ugye van az ELTE-n is. Amúgy itt egy cikk ami egész jól összefoglalja a helyzetet: [link]
2017. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!