Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madach Imre Gimnázium szobeli?

Madach Imre Gimnázium szobeli?

Figyelt kérdés
Angolon, es az altalanoson milyen feldatok, kerdesek vannak? Akik most odajarnak, azoknak hany pontos lett a felveteli, hozott pont, es a szobeli?

2017. febr. 9. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, már mindent leírtam a másik kérdésnél :)

Amúgy engem 4 éves angolra nem vettek fel, de franciára felvettek volna. 77 központi + max. hozott pont + 34 angol szóbeli + 32 magyar szóbeli

2017. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pénteken voltam szóbelizni és nagyon kedvesek voltak,nyugodt hangulatú volt. Angolból egy szöveget kell felolvasni és mondatokat befejezni majd az egyiket kiválasztani és arról beszélgetni. Tulajdonképpen elég szabad beszélgetés volt,mindenfélét kérdeztek,de inkább személyes,mint tantárgyi dolgokat. Még egy képről kellett beszélnem,de azt már magyarul. Nem kell izgulni .:) Amúgy nekem az írásbelim 87 pont lett,a hozott pont pedig maximum.
2017. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!