Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az NKE-RTK...

Mit gondoltok az NKE-RTK szakjain (pl. : bűnügyi nyomozó) fent lehet tartani egy párkapcsolatot normálisan, ha az egyik fél odajár?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elég nagy a fegyelem ott, úgy tudom, nem lehet csak úgy jönni-menni ki-be a kollégiumból, és ez kicsit aggaszt, hogy nem tudok majd találkozni a párommal. Valakinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2017. febr. 11. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez a helyzet, énis ettől félek...
2017. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a fegyelem miatt kéne félteni a párkapcsolatod. Rengetegen szakítanak a párjukkal az első év során. Ahogy elkezded az egyetemet egy teljesen más közegbe kerülsz, és lehet itt nyílik ki a szemed h nem is az az igazi, aki te gondoltál...az sem meglepő, ha az embernek van egy párja itt, meg egy otthon. És egyébként is elég nagy a beltenyészet...

A fegyelem meg szerintem nem olyan kemény, mint sokan gondolják. Azt hiszem az elsősöknek már korlátozva van a kijárásuk, talán 10-ig kell visszaérniük. De amúgy napközben órák után azt csinálsz, amit csak akarsz.

2017. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a 10 óra se 10 óra azért ... okosba...;)
2017. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De tény, a nem hiába hívják az októbert se véres októbernek. A párkapcsolatok közül a távkapcsolatok azok 1% kivételével mind mennek a levesbe (köztük az enyém is), de van jó oldala is ennek mert igazi próbatétel. Ha ezen nem megy át a kapcsolatod, akkor utána, ha munkába álltál csak rosszabb lesz...

Ja az még hagyján, hogy van akinek van egy barátnője itt, meg otthon, tudok olyanról akinek 3 van :D

2017. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Jóba kell lenni a portásokkal, mint minden kollégiumban.

Kiképzés ideje alatt felejtős a találkozgatás, utána ha vállaljátok a Farkasvölgyi útról/útra az utazgatást akkor miért ne működne?

2017. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hetkoznaponkent 10 re kell visszaerni a koleszba penteken azombaton es vasarnap akarhanyra visszaerhetsz
2017. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lennék a 4. :D
2017. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!