Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A József Attila Gimnáziumban...

A József Attila Gimnáziumban milyen a szóbeli?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nyek-es szóbelin voltam, azt hiszem, ott kötetlen beszélgetés volt. Nekem nagyon rossz emlék volt, az osztályomról kérdeztek, ahol elég kemény bullyingban volt részem, úgyhogy, amikor kérdezték, hogy milyen a kapcsolatom az osztályommal, mondtam, hogy a többiek nem igazán csípik az arcomat, erre rákérdeztek, hogy "na és szerinted miért?", hát majdnem elbőgtem magamat. Biztos nem konkrét lelki terrornak van szánva, de nekem anno nagyon megalázó volt, és az előttem lévővel is hasonló szintekig mentek. Oké, nyilván én voltam butuska 13 évesen, hogy az ilyen kérdésekre őszintén válaszoltam.
2017. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!