Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek Gödöllőre bejárni...

Szerintetek Gödöllőre bejárni nem túl sok Budapestről?

Figyelt kérdés
Most állok továbbtanulás előtt és egy kicsit elbizonytalanít a dolog, hogy bejárós lennék mivel budapesti vagyok és a választott szak Budapesten sehol nem indul. Szerintetek bevállaljam a bejárást? Ráadásul a középsuli ahova most járok kb. gyalog is 10 percre van itthonról, szóval sosem kellett még csak túl korán sem kelnem. Kollégiumot meg albérletet ne is mondjatok mert ilyen helyekre nem vagyok hajlandó menni.

2017. febr. 12. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül. (Mondjuk attól is függ, mennyit kell utaznod az Örsig, de onnan a HÉV már nagyon jó, addig meg elvisz a metró). Én Szentendréről jártam be úgy, hogy a szentendrei HÉV-nek csak pár perccel rövidebb a menetideje, én én még egy fél órát utaztam a budapesti végállomásról - egyáltalán nem éreztem megterhelőnek. Arra viszont számíthatsz, hogy ha eddig azt szoktad meg, hogy 10 perc és ott vagy, akkor egy darabig szokatlan lesz, de én mindig kifejezetten szerettem ingázni (most is azt teszem) Pihenhetsz is, tanulhatsz is, sokmindent el is intézhetsz utazás közben (akár a HÉV-en ülve interneten vagy telefonon, akár út közben mindenféle boltot és hivatalt útba ejthetsz, és ha egyszer hazaértél, már semmi miatt nem kell kimozdulni. Sokakat ismerek, akik jóval nagyobb távot tesznek meg naponta.
2017. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!