Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Programtervező informatikus...

Programtervező informatikus szakon szerzett kreditjeim átvihetők-e az Óbudai Egyetem mérnökinformatikus szakára?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a mérnökinformatikus tanterve mennyiben egyezik a prog. inf.-ével.


Elvégzett tantárgyaim: Diszkrét matek 2, Analízis 1, Formális nyelvek, Programozás, Prognyelvek C++, Algoritmusok és adatszerk. 1, plusz spec. tantárgyak.



2017. febr. 13. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egyetemtől függ.

Meg kell nézni, hogy mik a követelmények a kreditelfogadtatás ügyében. (általában, hogy a tanterv 90%-ban egyezzen) Ilyenkor megnézed, hogy ti mit tanultatok Analízis 1-en és hogy ők. Ha ugyanazt akkor a tanulmányi osztályon leadsz egy kérvényt és még ők elbírálják utána.

Nem lehet megmondani, hogy mennyiben egyezik a prog.info képzésed a mérnökinformatikával mert amennyi egyetem annyi féle képpen oktatják a tárgyakat.

2017. febr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

legalább 75%-ban kell megegyezzen a két egyetemen ugyanannak a tárgynak, hogy elfogadják.

Kérj az egyetemtől egy előzetes kreditelfogadást, a részletes tantárgyi adatlapokat/tematikát mellékeld.

2017. febr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, utána fogok nézni.

Köszönöm :)

2017. febr. 15. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!