Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten gazdasági szak hol...

Budapesten gazdasági szak hol vállalható minőségű és korrekt? (BGE, SZIE, OE, BME, KRE közül) (Nemzetközi Gazd. és Gazdmen. )

Figyelt kérdés

S.O.S


Idén felvételizek.


Ezek az opciók lehetségesek. (zárójelben a kérdésben)


Gazdmen + Nemzetközi jöhet szóba. 460 pont megvan.(államit jelölök csak)


BCE-re nem szeretnék jelentkezni, de remélem a fent felsoroltak között is van vállalható minőségű egyetem.


Várom a válaszokat (kissé sűrgősen) és köszönöm előre is!



2017. febr. 14. 22:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annak is köszönet, aki kitudna zárni a jelenlegi 5 opció közül csak 2-3at. Hálás lennék.
2017. febr. 14. 22:20
 2/12 A kérdező kommentje:
(persze tudom, hogy nekem kellene dönteni, de nincsenek felsőoktatási tapasztalataim)
2017. febr. 14. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Akarsz-e menni duális képzésre? Akarsz-e sok projektfeladatot megoldani? Akkor BGE.
2017. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ! még írhattok... látom hogy holnap van a határidő
2017. febr. 14. 23:46
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
460 mar megvan? Wow , tavaly erettsegiztel? En amugy a BcEt ajanlom, sok ismerosom jar oda, legazinvonalasabb gazdasagi kepzes, en is iden oda jelentkezem, ezen kivul a BMEt es esetleg, de csak esetleg a BGEt ajanlom, habar nezd meg a youtuben Viszkok Fruzsi legujabb videojat, o bge ngre jart es hat elegge kiabrandito... irj PMet ha erdekel valami amugy
2017. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Egy műszaki egyetemen közgázt minek tanulna az ember?
2017. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a viszkok fruzsi a BME GTK-ról készített volna videót egészen biztosan nem mondaná, hogy ismét ott kezdene, mint ahogy továbbra is a BGE-n kezdene, ha megint kezdenie kellene.
2017. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem annyira tűnik rossznak ez a Fruzsis BGE-ről mondott dolog.. kicsit bánom is, hogy kiejtettem a kosárból...(és köszi aki írta! :) de már mindegy..


1. SZIE (GM)

2. BME (NG)

3. BCE (NG)

maradt most bent. (mégis visszatettem a BCE-t.)



Tavaly érettségiztem igen. és a pont megvan államira. :) Nektek is sikeresen felvételizést. :) :)

2017. febr. 16. 02:58
 9/12 A kérdező kommentje:

mielőtt bárki lehülyézne, hogy a 2 erőset tettem hátra...


nekem fontos lenne hogy tudjak mellette dolgozni (de nem duálisan) ne legyen szivatás a minimumátlaggal (BCE-n van)

(statisztika. mikro.makro, matek1-2 stb tárgyakból nem akarok 2-esnél jobbat, ha értelme bizonyítottan ! nincs. )


ne legyen rengetegsok felesleges gyakorlat.ÉS lehessen 3 év alatt elvégezni a 3.5-t.. (gyakorlat előrehozásával)

2017. febr. 16. 03:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
BCE-n is ugyanannyira van szívatás, mint bármelyik másik egyetemen, szerintem emiatt nem érdemes hátrasorolni. Az igaz, hogy 36 kredit (ha jól emlékszem) alatt átsorolnak önköltségesre, de ha még azt sem éred el, akkor minek járnál egyáltalán egyetemre? Csak ebben az évben van 41 kreditem, mégis élek..:D
2017. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!