Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemre való jelentkezésnél...

Egyetemre való jelentkezésnél meg kell adni az év végi jegyeket is vagy elég csak az érettségi eredmény?

Figyelt kérdés
Azt írja nem kötelező, de jó lenne biztosra tudni.
2017. febr. 15. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne jelentkezz felsőoktatásba ha azt sem bíord értelmezni, ahogy jelentkezni kell..

Mi nem világos azon, hogy "nem kötelező"?

2017. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos voltam egy ilyen gyengeelméjű válaszban. Fogalmad sincs semmiről, de bunkózól.
2017. febr. 15. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Én is adtam le idén te szerencsétlen, minden egyértelműen le van írva. Ami nem megy azt nem kell erőltetni :)


A kérdésed annyit ér, hogy kiragadsz egy kijelentő mondatot és rákérdezel, hogy "de tééélleg?"

2017. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Megadhatod bajod ne lesz belőle. Da ha nem adod meg, akkor nem kaphatsz tanulmányi pontokat, így csak a duplázós módszer marad, vagyis a két érettségi felvételi tárgyból fogják csak kiszámolni a pontjaidat. Persze, ha nem jók az év végi jegyeid, azaz 2-es 3-asok, akkor tényleg nem kell feltöltened, mert csak a duplázós módszerrel kerülhetsz be az érettségid alapján.
2017. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érettségi eredményt nem kell feltölteni!
2017. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm négyes, ment a pacsi. Kettesnek is, csak más színnel! ;-)
2017. febr. 15. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig egyedül az 5-ös adott hasznos választ na mindegy...
2017. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi.:))
2017. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kellett feltölteni, neki is ment a zöld pacsi.
2017. febr. 16. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!