Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológia + sima történelem...

Szociológia + sima történelem szak egyszerre? Vélemények?

Figyelt kérdés

a történelem mindig is érdekelt, de vele 0 az ember, legalábbis muzeológus meg levéltáros nem szeretnék lenni. A szociológiában meg azt találtam meg, ami érdekel is, és valamit kezdeni is lehet vele. Egy intézményen belül szeretném mindkettőt persze.

Vélemények?



2017. febr. 18. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Felejts el: túlképzés van.
2017. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értelmes volt köszi.

Ment a mínusz.

2017. febr. 20. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt hiszem, hogy talán mind a kettő egyszerre párhuzamosan sok lenne; de el tudok képzelni olyan embert, akinek menne. Én most barátságos szakra járok, de azért itt is kell tanulni; amúgy nekünk is volt olyan tantárgyunk, pont ilyen szociológiával kapcsolatos, ahol sok számszerű adatot kellett bemagolni. Illetve hát mondta a tanár amikor írtuk, hogy látott előző évfolyamokon olyan dologozatot, amire 5-öst is adhatott volna, ha írt volna bele számszerű adatokat, de így meg enélkül csak kettest tudott nekik adni. Meg hát szerintem a történelem is nagyon magolós, habár nem az én világom, aki motivált ebben a tárgyban érdeklődésileg meg képességileg, az erről talán többet tud. (Most/pillanat nincs a közelemben ilyen emberke kéznél.) De nem tudom, lehet, hogy jó együtt is a kettő. De nekem főleg töri meg ilyen szoc, hát lehet, hogy külön külön is sok lenne, mert ezek azt hiszem, ilyen nagyon bő dolgok. De aki szereti, annak meg lehet, hogy sity-sutty megy az egész tök profin, és úgy is érzi, hogy még akár be tudna vállalni egy másik szakot is mellette.
2017. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
A történelem szak szerintem húzós, mellette nem hiszem, hogy átlag ember bármit is bírna. Szoc mellet levelezőt, vagy okj-t el tudok képzelni, de nem nappalis képzést. És ekkor is le leszel terhelve.
2017. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Akik lepontoztak biztosan sokat tanultak egyetemen:):)
2017. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mekkora a teherbírásod, dolgozni fogsz-e mellette, mi a célod a jövőben...?

Végül is meglehet próbálni, menet közben úgyis kifog derülni, hogy bírod-e, melyik érdekel jobban.

2017. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!