Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sokaknak mi a baja a Károli...

Sokaknak mi a baja a Károli Gáspár Református Egyetemmel?

Figyelt kérdés
Sokat szídják, leginkább ELTE-es körökben. A legtöbb ekézést talán a jogász szakja kapja, de a többit se igen dicsérik, max a pszichológiai képzésüket.
2017. febr. 19. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
24%

A Károlinak nincs nagy múltja és nincsenek jó kapcsolatai.

A többi lehetséges okot nem tudom, én is hallom, hogy szidják.

2017. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ELTE-s körök minden másik egyetemet szidnak, csak mert az övéknek van hírneve, ami nem feltétlen egyenértékű a minőséggel is.

A KRE-nek is vannak kapcsolatai, ez nem tudom honnan jött. Rengeteg Erasmus-képzésre lehet pályázni, s japán szakosként tudom hogy Japánban is sok egyetemmel van szerzősédük, ami nem humbuk, minden évfolyamról többen kijutnak akár több éves képzésre is.

A jogi kar tényleg nem a legszínvonalasabb képzést nyújtja, én is ismerek olyan oda járó illetőt, aki szerintem két oldalnyi szöveget nem tudna megtanulni, és mégis sokadik éve oda jár. Plusz a Zimány kisasszony is elvégezte röpke 10 év alatt :'D Viszont úgy tudom hogy ha első helyen jelöli meg valaki a KRE-t önköltséges finanszírozásban, és fölveszik, akkor pályázhat valami ösztöndíjra, ami akár a teljes tandíjat elengedi.

2017. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!