Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bekerülni a Lovassy László Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
A központi felvételimben a magyar 40, a matek 38 pontos lett. Vitt pontjaim 47. Holnap szóbelizek és lehet ezen fog múlni. Angolt, általánost és matekot jelöltem meg. Mateknál a matek központit 1.8-cal szorozzák be Ha valakit felvettek oda bármilyen tagozatra kérem segítsen!

2017. febr. 19. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ennyi pontom volt! Az angol szóbelim 40 lett. És így biztos volt a bejutásom.

Ha neked is legalább 38-40 pontos lesz a szóbelid sztem felvesznek. Habár idén könnyű volt a Felvételi, szóval lehet, h sokan jobbat írtak, mint te! (Mondjuk a Lovassyban az alap itt, hogy minimális ember kivételével mindenki max pontot hoz, neked viszont a 47 elég kevés. Így azért belegondolva necces lesz. De sok sikert!)

2017. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt
2017. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Milyen tagozatra vettek fel?

Most jöttem haza.. Nagyon nehéz volt, pedig nagyon jó angolos vagyok. Úgy láttam mindenkinek nehéz volt

2017. febr. 20. 16:49
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahogy hallottam a felvételim nagyon jó lett.Nem max pontos , de jó. Másoknak sokkal rosszabb lett sajnos😏
2017. febr. 20. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:

#1 Ha engem kérdezel, akkor angolra vettek fel.

De miért volt nehéz? Mik voltak? Mi volt a téma?

És kiknél voltál? (Ha emlékszel, h h néztek ki, akk meg tudod nézni őket a Lovassy honlapján. 😉)

2017. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Az általánosra biztos a bejutásod!
2017. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyanok voltak amikről magyarul se tudtam volna beszélni pedig elég jó a nyelvkészségem stb. Sajnos 20 pont lett így az angolra nem reménykedek. Igazából a matek meg az általánosra szeretnék menni
2017. febr. 25. 10:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom az angolt.

A matek rizikós, mert tavaly az utolsó, aki bejutott oda, annak kb. 170 pontja.

Az általánosra van viszont esélyed. A vitt pontokat kellett volna egy kicsit megnyomni félékor, mert az nagyon lehúzza a pontszámodat. Akik idejönnek, szinte mind 59-60 pontot hoznak.

2017. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Nem láttam eddig a kérdést, de szeretném kérdezni, bejutottál-e.

Amúgy az angol felvételimen én is dettó úgy voltam, mint te, és nagyon beparáztam, de én matekra bejutottam. Amúgy az angol oktatás annyira nem jó ott. Csak vagyunk még legjobb nem tagozatos csoportban is.

2017. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia bejutottál? én idén fogok felvételizni én sem viszek max pontot ezért félek :/ felvettek? remélem sikerült neked ;)
2017. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!