Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME, OE, SZE? Mit ajánlotok?

Totolala kérdése:

BME, OE, SZE? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Jövőre érettségizem, mindenképp valamilyen infos pályára gondoltam továbbmenni, de nem tudom, pontosan hova..

Mit ajánlotok? Ti hova mennétek, ha ti lennétek ebben a helyzetben/Hova mentek? És miért?

A szak mondjuk ProgInfo/Mérnökinfo



2017. febr. 21. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

ELTE proginf nincs közte?

Amúgy mindkettő jó szak, mindegyik egyetemen.. Bármelyiket is választod, jól jársz vele..

Szerintem előbb dönts az szerint, hogy Mérnök infó, vagy inkább Proginfó, majd az szerint válassz egyetemet..

Amúgy BME-n végeztem.

2017. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én biztos BME-re akarnék menni a helyedben. Bár most látva mit tanulnak az infósok... hát... Még jó, hogy nem akartam oda menni, nekem az nem való. :D
2017. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ELTE-IK felejtős.

Amúgy BME nyilván a legértékesebb diplomát adja itt is, de kérdés, hogy megéri-e az a 3,5 (és ez nagyon alá van becsülve..) év egy olyan mélyen lévő pokolban ami még a Dante Poklában sincs benne.

Én OE-t vagy SZE-t választanám, hogy valami életecske is legyen az egyetem mellett.

Amúgy infós végzettséggel kb azonnal találsz állást, egyetemtől függetlenül.

2017. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen.. Szinte kérdés nélkül a BME a legkeményebb, így valszeg a legértékesebb is.. A kérdés az, hogy megéri-e 3.5 évet szívni, netán féléveket csúszni, vagy esetleg OE, és egy idő után el tudnék menni dolgozni. Annál jobb szakmai gyakorlat nincs..

Az egyetem melyik szakasza az, amikor már tudok annyit BSC-n, hogy nyugodtan elmehetek dolgozni?

2017. febr. 22. 05:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-4 félév után már eltudsz menni gyakornoknak. Van ahol 2félév után is.
2017. febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!