Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az én esetemben hány államilag...

Az én esetemben hány államilag támogatott félévem van még?

Figyelt kérdés
Az előző képzésen 7 félévet jártam (a képzési idő is ennyi), de most a téli vizsgaidőszakban karon belül váltottam szakot. Az új képzésem is alapból 7 félév, de természetesen sok tárgyat elfogadtak, így 5 félév alatt is be tudnám fejezni. Na most arra lennék kíváncsi, hogy ezzel a szakváltással még felhasználhatom a megmaradt 5 félévemet (ugye összesen 12-t ad az állam), vagy ha nem, akkor mennyi államilag támogatott félévem van még hátra (a mostanin kívül)? Anno az első beiratkozásnál aláírtam az ösztöndíj szerződést és most is alá kellett írni a "Nyilatkozat az állami ösztöndíj feltételeinek vállalásáról" nevű papírt. Ha jól emlékszem a TO-n azt mondták 5 félévem van még, de ezen cikk alapján nagyon kételkedek benne: [link]

2017. febr. 22. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a FIR rendszerben tudod megnézni, ha van Ügyfélkapud (és éppen működik). [link]
2017. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a TO-n rosszat mondtak, és a cikknek van igaza. Tehát még két félévet járhatsz államin, és ugyan marad még 3 államilag támogatott féléved, erre a képzésre már nem használhatod fel. (Miért nem felvételiztél inkább újra és fogadtattad el úgy a tárgyaidat? Akkor semmit sem kellett volna fizetned:S)
2017. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!