Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik ma (2017. Febr.22 -...

Akik ma (2017. Febr.22 - szerda) szóbeliztek a Szinyei Merse Pál Gimnáziumba, nehéz volt, hogy ment, milyen feladatok voltak, jo fejek voltak a tanarok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Németesek, németből mik voltak? Köszönom a valaszokat elore is
2017. febr. 22. 17:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzni kellett?
2017. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Én az angol NYEKre mentem és csak el beszélgetés volt magyarul szóval semmi para.
2017. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én voltam biosz-kémián, ott húzni kellett de nem voltak nehezek a tételek. Bioszon kellet beszélni a Nemzeti Parkokról meg az egészségedről. A tanárok nayon nagyon jófejek voltak, folyton neettek mindenen. Voltam még angolon is, és 3 diák meg 2 tanár volt bent. Én nagyon élveztem, a hangulat nagyon jó volt. Izgulni pedig nem érdemes;) az ideiglenes ranglista alapján mindkét szakon bekerültem az első 10-be, szóval nem izgulok.
2017. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!