Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik suliba kb. hány ponttól...

Melyik suliba kb. hány ponttól vesznek fel, és milyen véleménnyel vagytok erről a két iskoláról? (lentebb le van írva)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik megjelölt iskola a győri Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Koll. lenne,itt az Orsolyita Koleszban laknék. (ez az első megjelölt suli a papíron).A második a szombathelyi ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium lenne,természettudományi szakra mennék.Szombathelyen élek,tehát a győri suli viszonylag távol lenne,de itt lakik néhány ismerősöm,a családból többen is jártak már ide,és szinte csak jót hallottam róla.A központi írásbeli pontszámaim: matek-31 pont,nyelvtan-48 pont. :/ Igen,a matekot eléggé elrontottam...A bolyais szóbeli már megvolt,de a pontszámomat még nem tudom,jelenleg a 31-41. (?) helyek körül állhatok.Czuczoros szóbelire hétfőn megyek.(ha valaki már volt ezen,elmondaná,h. milyen volt? :D ) Hozott pontok:7. év végi:matek,kémia,irodalom,infó 4-es,többi 5-ös.8. félévi:kémia,irodalom,nyelvtan,tesi,infó négyes,hittan sajnos hármas,többi 5. :( És ha katolikus suliba járok jelenleg,úgy több esélyem lenne bekerülni a Czuczorba?Nézik itt a hittant,mint tantárgyat?Szerintetek hova érdemesebb menni,legalábbis a leírtak alapján hova lenne nagyobb esélyem bekerülni?És ha valakinek van,légyszi írja le a tapasztalatát a sulival (sulikkal) kapcsolatban,jöhet hideg is,meleg is.Előre is megköszönök bármifajta segítséget! :)



2017. febr. 24. 13:27
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én is most felvételizek gimibe.Előre is bocsi, a te sulidról nem tudok így véleményt mondani, de ha oda akarsz menn, akkor biztos jó. Na, szóval ahova én akarok menni az kaposvár legerősebb gimije, oda kb. a 200ből olyan 160-70 p. kell, hogy felvegyenek.
2017. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éééés...Bár senkit se érdekel,ezennel ünnepélyesen bejelentem,hogy ma reggel megtudtam,FELVETTEK A CZUCZORBA :DD Sok szerencsét a többi felvételizőnek! :) Cheers!
2017. márc. 1. 16:45
 3/3 Mayra válasza:
Szia! Mi történt azóta? Lányom most jelentkezik majd oda. Szóbeli milyen volt?
2018. dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!