Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kőbányai Szent László Gimnáziu...

Kőbányai Szent László Gimnázium emelt angol csoportjába mennyi az oszálylétszám? Hány fővel indul? Esetleg van aki odajár és pontosan meg tudja válaszolni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
4 éves emelt angol tagozatra általában 20-26 főt szoktak felvenni, az osztálylétszám nem tudom, mennyi (de gondolom úgy max. 30, de lehet, hogy kevesebb)
2017. febr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ:-) biztam benne, hogy nem fél osztályt inditanak. De sajnos 1 ponttal csúsztam le a meghallgatásról.
2017. febr. 26. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Fuuu basszus, az nagyon idegesito lehe -.-""
2017. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szomorú vagyok eléggé, mert úgy látjuk a kintűnő bizi már nem elég bizonyítás sok suliban. Pedig az több év munkája. Még sem ez számit nagyobb mértékben, hanem hogy 2x45 perc alatt hogyan teljesítessz:-(((( A Madách is 2 ponton múlott:-( Kitűnő bizivel, 72 ponttal még egy meghallgatásig sem jut el a diák idén ezekbe a sulikba.:-((
2017. febr. 27. 07:14
 5/5 anonim ***** válasza:

De az a vicc, hogy 72 pont központi nem is rossz, sőt, 70-től már minden évben jónak számít :OOO

Szóval fura. Egyébként a Madáchra is, ha kérdezted volna, azt mondom, tuti behívnak. Fura...

De az érthető, hogy csak úgy a kitűnőt miért nem értékelik annyira. Sulija válogatja, hogy milyen jóindulatúan kapod meg a jegyeidet, van olyan suli, ahol nem kell megdolgozni érte, hanem órai figyeléssel + háziírással 5-ös vagy (általános sulim is ilyen volt, én is így voltam kitűnő)

2017. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!