Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pont szükséges a 200-ból,...

Hány pont szükséges a 200-ból, hogy felvegyenek a szegedi Deák Ferenc Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat, a kéttannyelvűre és a spanyol szakra szükséges pontok érdekelnének! :)

2017. febr. 25. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez attól függ, milyen a felhozatal, a többiek hogy teljesítenek a felvételin. Rangsorolás miatt.
2017. febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha senki nem jelentkezik, akkor te vagy a nyerő. Ha 200-an, akkor erősen válogatni fognak. Nézd meg a korábbi ponthatárokat, talán valamit segít, de mindig az aktuális felhozatal szabja meg, hol húzzák meg a ponthatárokat.
2017. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi ponthatárokat hol tudnám megnézni?:)
2017. febr. 25. 13:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, ment a zöld pacsi! ;)
2017. febr. 25. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:

2 éve kéttanra 56., spanyolra 54. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban.

Ugyanígy tavaly kéttanra 53., spanyolra pedig 54. volt az utolsó bejutott. Pontokat sajnos nem tudok.

Kéttanra kábé háromszoros, spanyolra 4-5szörös a túljelentkezés.


Szóval igen. Ha már tudod, mennyi az ideiglenes rangsorszámod, akkor jobban ki lehet számítani az esélyedet, hogy felvesznek-e :))

2017. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)))
2017. febr. 25. 15:40
 7/7 Shelly24 ***** válasza:
Én 2 éve felvételeztem kéttannyelvűre és még most is ott vagyok:) 150 ponttól vették fel az osztálytársaimat az alatt nincs is esély rá. Sokan nem jelentkeznek erre a szakra mert nagyon nehéz de szerintem megéri csak elég küzdelmes az első év.
2017. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!