Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok a Budai Középiskoláró...

Florácska44 kérdése:

Tudnátok a Budai Középiskoláról véleményt mondani a szakgimi részrol? Tenyleg nagyon sok p. cs. A jar oda meg ilyen "celeb lanyok fiuk"? mert most volt a szóbeli és nekem nagyon szimpi volt az iskola es gondolkoztam hogy első helyre is beírnam

Figyelt kérdés
a tanárok milyenek? a követelmény milyen? illetve hogy a szakgimi részébe KB hány pontos felvételivel,félévivel vesznek fel?

2017. febr. 25. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Előre mondom, en ezt hallottam, meg jo pár embert ismerek aki ebbe az intezmenybe jar, es ismerem. Az oktatás színvonala az elvileg elmegy, viszont a rengeteg p*csa nagyon igaz!! A lányok elnyomó többsége ilyen, pl.instagramon nezd meg,hogy akik bejelolik helyisegnek a Budait, milyen képeket tesznek ki.😂😂 kicsit vicces. :) ill. A média meg az angol elvileg nem rossz! :(
2017. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátom odajárt, de iskolát váltott. Állítólag, az osztályközösség elég tré volt (sok díszpic*a meg lenéző ember), meg neki egy idő után kimerítő volt,mert nem lakik olyan közel a sulihoz és ugyebár ott 7:30-kor kezdődik az első óra.
2017. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagytimea02 válasza:

Eloszor is aki nem jar oda az miert terjeszt ilyeneket a sulirol? Másodszor pedig igen vannak pics*k de melyik iskolában nincs oszinten szólva? Szerintem igenis jo ez a suli es en nekem nagyon jo barataim vannak az osztalyombol.

Egy Budais diák.

2017. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagytimea02 válasza:
A tanarok kemények es akik az en tanáraim azoknál nagy az elvárás de hidd el megéri mert legalabb mesz valamire az eletben. A követelmény ugyan annyi mint minden normalis gimnáziumban.
2017. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!