Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel gimi (13....

Berzsenyi Dániel gimi (13. ker), kérdések?

Figyelt kérdés
Milyen szakkörök vannak? A drámát lehet fakultatív tárgynak felvenni 10.tol? Mennyit kell tanulni? Illetve milyen gyakran szoktak lenni programok?
2017. febr. 28. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Robotika (asszem így hívják), programozás, legózós, disputa kör, színjátszó kör, média szakkör, filozófia szakkör, rocktörténelem szakkör, természettudományos szakkör, rajzszakkör, asszem ennyi.


Nem, nem lehet felvenni a drámát, médiát igen, de ha van elég jelentkező, és kérvényezed, nem biztos, hogy kizárt. Azt javaslom, hogy járj színjátszóra, ha ez érdekel.


Sokat. :D Én például szinte semmit se tanultam otthon, van, aki meg rengeteget, ez totál változó, de ez is csak olyan suli, mint bármelyik másik, ugyanazt az anyagot kell megtanulnia minden gimnazistának.


Havonta egy-két program mindig van, rendszeresen szoktak kirándulások, múzeumlátogatások, ilyesmik lenni.

2017. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A robotika, a legózós meg a programozós az egy szakkör :D Mert ugye legó-robot programozói szakkör a neve. Médiás szakkör pedig sajnos nincs szerintem, helyette filmklub van csütörtökönként. Továbbá még van kémia, fizika, stb. önképzőkörök, meg természetjáró kör, ami minden hónapban egy túrát jelent.


A tanulásról én is azt érzékelem, hogy nem nagyon versenyistálló-szerű, szóval humánon jófejek a tanárok, és megértik, hogy nem vagy annyira jó reálból, ugyanígy a reálos szakokon, fordítva :D Én megvagyok tzkre tanulás 3-4 órával, a házikkal napi fél óra alatt megvagyok, vagy suliban megírom (újonnan) :D


Csak ezzel egészíteném ki az előző hozzászólót, aki egyébként tavaly végzett, én most itt vagyok 10.-es :))

2017. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azta, honnan tudod, hogy tavaly végeztem? :D
2017. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, ment a zold kez ;)


Amugy ez engem is erdekelne :D

2017. márc. 4. 20:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, meg lemaradt: milyenek az órák, a tanárok? Az órák érdekesek-e stb., inkább csoportmunkás vagy a klasszikus "a tanár a tábla előtt áll és valamit magyaráz" típusú?
2017. márc. 5. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanáronként más, de mi sokat csoportmunkáztunk és beszélgettünk majdnem minden órán, illetve van a Témahét nevű dolog, amikor a tizenegyedikes diákoknak kell kutatómunkát végezni egy hétig valamilyen témakörből kis csoportokban, és az eredményt a suli előtt prezentálják.
2017. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!