Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek bekerülhetek a...

Szerintetek bekerülhetek a Lovassy László Gimnáziumba? Matek:42 Magyar:41 Szóbeli (angol) :36

Figyelt kérdés
Az ideiglenes rangsorban az informatika tagozaton 87., az angolon 48. és az általánoson 141. vagyok. Ezelött mindeki az mondta, hogy nem kell aggódnom, ilyen pontokkal biztos a bejutásom, viszont már nem vagyok benne biztos. Ti hányadikról jutottatok be?

#felvételi #Lovassy László Gimnázim
2017. márc. 1. 17:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szia! Bár engem még nem vettek fel (31. vagyok angolon), de én is így vagyok ezzel. Azelőtt mindenki mondta, hogy ilyen pontokkal be lehet kerülni, és most én is elbizonytalanodtam. De! Még semmi sem biztos! Még az előtted lévők elmehetnek másik szakra például. Nagyon szurkolok neked (és magamnak is LoL) és remélem osztálytársak leszünk!
2017. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia! Örülök, hogy nem vagyok ebben egyedül és szerintem nagyon jó esélyeid vannak. Az osztályomból is vannak 5-en akik előrébb vannak a rangsorban, viszont biztos nem oda fognak jelentkezni. Remelém neked is sikerül bejutnod és lehet jövőre találkozunk!
2017. márc. 3. 14:58
 3/14 anonim válasza:
Szia! Az osztályodból? Melyik iskolába jársz?
2017. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A Kossuthba. És te?
2017. márc. 4. 10:53
 5/14 anonim válasza:
Valahogy gondoltam. Nos, jelenleg én vagyok a kis vidéki lány, aki nem nagyon küzdött (még) meg a nagymúltú veszprémi iskolákkal, mint a Kossuth. Gondolom, elég sokan akarnak tőletek oda menni, főleg matekra. Hallottam, milyen felvételiket írtatok. Félelmetes. Na, és egymástól tartotok jobban, vagy a Deáktól (illetve egyéb jó veszprémi iskoláktól)? Bocsi, ha kicsit agresszívnek hangzok... :)
2017. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, nagyjából a fél osztály, de amúgy nem mindenki okos nálunk. És egyáltalán nem vagy agresszív. Az egyik osztálytársam 200/200 ponttal első a lovassy matek és általános szakán. Beteg állat..xd. Nálunk a másik osztály annyira nem erős, a deakból sokkal többen jelentkeztek oda, mint tőlünk. Meg szinten minden versenyen ott van 1-2 csapatuk a bejutók között. Amúgy én is vidéki vagyok, ha gondolod írj privátban:)
2017. márc. 4. 14:01
 7/14 anonim válasza:
A remény hal meg utoljára... :D hasonlóan vagyok mint te 83. infón 143. általánoson, nekem is azt mondták, hogy ne aggodjak de remenykedek. Sok sikert!:D
2017. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen. :D És remélem mindketten bekerülünk. :D
2017. márc. 4. 19:44
 9/14 anonim ***** válasza:
A németre mennyivel könnyebb bekerülni?
2017. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én tavaly Lovassy angolra jelentkeztem kevesebb ponttal, de simán felvettek. Habár az ideiglenesen is sokkal előrébb voltam. (TOP 20) Kicsit necces idén. De remélem, hogy sokan más szakot jelölnek meg és bejutottok. Sok sikert! Remélem jövőre egy suliba fogunk járni!
2017. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!