Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Eötvös József...

Gabriella_kovacs246 kérdése:

A budapesti Eötvös József Gimnáziumban milyen a matematika szóbeli?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek szobelizni matekbol, es arra lennék kiváncsi h, hogyan zajlik egy ilyen szóbeli, nehezek-e a feladatok? Es arra lennék meg kiváncsi, hogy van- e esélyem egyáltalán bekerülni? 135 ponttól hivtak be es nekem 135,6 pontom van. Ha jo lesz a szobelim akkor van esélyem? A válaszokat előre is köszönöm!!!

2017. márc. 1. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd mesélj, mi volt
2017. márc. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat ma voltam. Bementem kellett huznom le lapot. Az egyiken egy szöveg volt, a másikon pedig 3 feladat. Kaptam kb 20 percet arra, hogy megoldjam a feladatokat es elolvassam a szöveget, aztán odahivtak es kérdezgettek először rólam aztán a szovegrol. Majd elkellett mondani, hogy hogyan csináltam meg a feladatokat. Nekem személy szerint nem ment annyira jól de azért rossz se lett. En a háromból kettő es felet megtudtam csinálni. Amúgy kedvesek voltak. Remelem, neked jól fog menni. Szerintem engem igy mar nem fognak felvenni, de mar annak is örülök, hogy behivtak
2017. márc. 3. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Na??? Hányadik vagy?
2017. márc. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány pontot lehet ott szerezni?
2018. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!