Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceniek! Fazekas Mihály...

Debreceniek! Fazekas Mihály Gimnázium vagy Tóth Árpád Gimnázium?

Figyelt kérdés
A Fazekasnál a humán osztályt írtam be, a TÁGnál pedig a matematika-történelem szakot. Ugye a kettőben a közös a történelem. Melyik gondoljátok jobbnak, és miért? A matematika és a magyar is érdekel, ezért gondolkodok. Minden véleményt szívesen elfogadok.
2017. márc. 1. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet összehasonlítani. A Fazekas klasszisokkal jobb, mint a TÁG. Ott még érték a tanulás.
2017. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van, a Fazekas a legjobb, annak ellenére hogy én nem abba járok.
2017. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak! A Fazekas tényleg a legjobb. Sőt, a humán tagozata nagyon erős! A TÁG inkább a reál tantárgyakban erős.
2017. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most a Fazekas Mihály gimi jobb de én inkább Tóth Árpádos lennék. Egyrészt, mert könnyebb (nem azt mondom, hogy könnyű csak a Fazekashoz viszonyítva) bejutni másrészt, mert nagyjából minden megvan benne ami a Fazekasban.
2017. ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
TÁG-ban brutál a matek. Ha a tanárok normálisan elmagyaráznák, akkor lehet valamivel könnyebb lenne de így.... a Fazekast nem ismerem annyira, de egy biztos, a TÁG már nem a régi. egy tágos
2017. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!