Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye a Fehérvá...

Kinek mi a véleménye a Fehérvári Tóparti gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Hallok jókat, de nagyon rosszakat, nem tudom eldönteni érdemes lesz-e oda járni. Osztályközösségek, tanárok, követelmény?

2017. márc. 2. 20:08
 1/7 anonim válasza:
Tipikus elit gimi. A tökéletesre törekednek, főleg ezért is hagyja ott sok diák. Amiket pl nyílt napokon, pályaválasztásin mondanak az mind kamu. A diákok meg annyira el vannak maguktól szállva, hogy az már felháborító. Nálunk volt egy tópartis csaj beszélni az iskoláról és látszott rajta, hogy nem szeret odajarni de el kellet jönnie reklámozni a sulit.
2017. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. márc. 5. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát az első válaszának látszik hogy fogalma sincs milyen a tóparti.
2017. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha még aktuális: én oda járok és amugy imádom a sulit. Természetesen vannak tanárok akik nem éppen szívélyesek a diákokkal és fordítva is. Az iskola diákközössége nagyon jó, ahogyan a programok is. Főleg a Tópartis hét. Ha még aktuális és vannak kérdéseid, priviben bármikor szívesen válaszolok.;)
2017. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is oda járok,és szerintem attól függ hogy valaki mennyire szereti a sulit,hogy milyen közösségbe kerül be
2017. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én odajártam, nagyon szerettem! Akik odajártunk az egyetemen mind megálltuk a helyünk, a megyében a legjobb suli.
2018. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* oda jártam
2018. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!