Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat, probléma?

Szakdolgozat, probléma?

Figyelt kérdés
Szóval a választott szakdolgozati témám "Egy konkrét kiskereskedelmi egység logisztikai munkafolyamatainak kritikai elemzése". A problémám, hogy a konzulensem szerint nem lehet leíró dolgokat írni a gyakorlati részbe, valamilyen gyakorlati problémát kell megoldanom. Igaza van? Mármint az nem lenne elég, ha kielemezném a gyakorlati helyem logisztikai folyamatait? A konzulensem egyébként elég "rugalmas", olyan szempontból hogy 3 konzultációból 2x nem jött el.. :D

2017. márc. 4. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon témába illenek a kulcsszavaid. Nem csoda, ha a konzulens nem adta rá áldását.

Én ráhallgatnék mindenesetre, ő fogja értékelni.

2017. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van. A "szabályokat" az a tanszék diktálja, ahol írod a dolgozatodat - és ha ott ezt várják tőled, akkor ezt figyelembe véve kell megírnod.
2017. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem nem az volt, hogy témába illenek-e a kulcsszavaim szerintem. Igen a tanszék írja a szabályokat, viszont egy másik srác konzulense szerint teljesen jó az, ha bemutatja ugyanannak a gyakorlati helynek az értékesítési stratégiáját mint ahol én vagyok. A tanszék ugyanaz, nála nem kértek gyakorlati probléma megoldást. Nem lenne baj azzal se, csak olyan helyen vagyok ahol ez nehezebben megoldható mint az elemzés, illetve a témám is afelé hajlik.
2017. márc. 5. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Akkor írd úgy, ahogy akarod, majd legfeljebb visszadobják és csúszol. Járt így egy csoporttársam, túl szubjektívnek találták a dolgozatát, fél év múlva megpróbálhatta újra.
2017. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem volt valami hasznos a 73%os válaszadó.. Nem leoltást meg ítélkezést kértem, hanem mérvadó választ. Az "írd ahogy akarod", rendkívül szakmai. Na mindegy köszi azért, remélhetőleg majd a te problémáidra is hasonlóan segítőkész válaszadók sorakoznak. :D
2017. márc. 8. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!