Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy legyen a tagozati sorrend...

Hogy legyen a tagozati sorrend? Budapesti Karinthy Gimnázium 2017. évi felvételijén 168 pontot gyűjtöttem. Nem vagyok nagyon büszke erre a teljesítményre! De mindenféleképpen ebben a gimnáziumban szeretnék továbbtanulni.

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha sikerülne a két tanítási nyelvű osztályok valamelyikébe bekerülni. Szerintetek milyen sorrendet válasszak, hogy biztos legyen a bejutás? Ha megírnátok a tavalyi év bejutási határait, és tapasztalatokat ezzel kapcsolatban, segítenétek a döntésben!

2017. márc. 6. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt a tagozatot írd elsőnek, amelyikre leginkább vágysz, és így tovább. Ha az angol kéttan van az első helyen, de nem sikerül, akkor sem veszítesz semmit. Jön a sorban a német,ami szerintem meglehet, majd a 4 éves angol, ami meg biztos!

Az angol kéttanról se mondjál le, szerintem sikerülhet. Drukkolok!

2017. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik tagozatra mennél?
2018. márc. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor van a szóbeli?
2018. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!