Mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
A suli amit megjelöltem csak 10 gyereket vesz fel a nyelvire...Én 18.vagyok az ideiglenes rangsorban...Mennyi esélyem van arra h felvegyenek?? :(

2017. márc. 8. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nagy esélyes bekerülsz! Mert hát 8 ember simán kiesik előlled!
2017. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor én jelentkeztem anno, első voltam az ideiglenes rangsorbn pontszámok szerint, és mégsem vettek fel az "előnyben részesített" tanulók miatt, akik annak az iskolának a felsőtagozatából jelentkeztek. Szóval ne légy olyan, biztos, és sokkal jobban álltam, mégsem oda kerültem be.
2017. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt h nem a legjobb hiru iskolarol van szo a kornyeken...Es 44-en jelentkeztek erre a tagozatra..Hat nemtudom...Mindenki elkeseritett es mondta h a masikba majd ugyis felvesznek...Remenykedem h sikrul de nem hiszem :(
2017. márc. 8. 17:42
 4/7 anonim válasza:
Szerintem simán van esélyed, ha nem a legjobb iskoláról van szó, biztos lesz 8 ember aki nem oda akar menni. Én 158. Vagyok hasonlóképpen csak ahova én megyek oda 16 embert vesznek fel, de még mindig reménykedem. Szerintem simán bent vagy. :)
2017. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast :) Remenykedem benn :D
2017. márc. 8. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommentelőnek: Én is hasonló cipőben járok. 53-at vesznek fel és én a 155.vagyok. Én is nagyon bízom abban,hogy sokan kiesnek.
2017. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 L.Cili válasza:
Szerintem simán bent vagy, mert abban a rangsorban azok is benne vannak akik csak 2. és 3. helyen jelölték meg azt az iskolát! Ne stresszelj fel fognak venni :)
2017. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!