Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ideiglenes rangsorban 110....

Gebicske kérdése:

Az ideiglenes rangsorban 110. vagyok a budapesti Ady Endre Gimnázium nyelvi előkészítő osztályában. Szerintetek van esélyem? Előző években hányadik helyről lehetett bekerülni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 16:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha egy buszbaleset lenne, amin csak olyan diakok utaznak akik előtted vannak a rangsorban sem kerülnél már be kb...
2017. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elég ergya teljesítmény, úgyhogy nem hiszem.
2017. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne hallgas az elotted levokre. Lehet meg eselyed mivel 2015/2016 ba 81.volt az utolso bejuto

2016/2017 be pedig 101.volt az utolso bejuto

2017. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezeket az adatokat honnan lehet megtudni? Próbáltam rákeresni én is, hogy tavaly hányadik helyről jutottak be, de sehol nem találtam.
2017. márc. 8. 21:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló... biztos csak én nem találom a vicceset a válaszodban🙁 a kérdezőnek pedig: szerintem van esélyed drukkolok☺
2017. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) A harmadik válaszból gondolom, hogy azért elég halvány az esélyem, de reménykedek. :)
2017. márc. 9. 08:35
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
En már banom, hogy megjeloltem.😂Furcsalltam, hogy annyi pontot kaptam amennyit(mintha a szobelit kijelentettek volna), ezért anya bement az iskolába utánajárni a dolognak ahol meg kapta élete válaszát, azért kaptam ilyen keveset, mert a matek kozpontim es a jegyeim nem jok, az mintha nem érdekelte volna őket, hogy 4,7 az atlagom, es kb.minden human tantárgy 5, sőt kémia:4,fizika:5. Szoval a real tantargyaim sem rosszak, csak a matek, de eléggé szánalmas, hogy egy angol es egy human tagozaton, a matekomra hangolodnak ra😂😂😂 Ezert mikor majd lehet rangsort változtatni, utolsónak lesz beirva. Neked amúgy sok sikert! En már ha esetleg bejutnek sem mennek oda, undorító.
2017. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam.

Kifelejtették* kijelentettek helyett,telefonom atirja.

2017. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A lenti linken írd be a suli nevét az első kereső mezőbe, majd keresd ki a felsorolásból a XIII. kerületi Ady sulit. A sor végén kattints rá a nagyító jelre, majd a felugró oldalon gurulj lejjebb oda, ahol azt látod, hogy "Az intézmény középfokú telephelyeinek középfokú beiskolázási adatai az elmúlt két tanévben". Kattints rá és már ki is választhatod, hogy melyik évet szeretnéd megnézni. Remélem tudtam segíteni :o) Íme a link:

[link]

2017. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező #4/9 az előző link végül direkt link lett az Adyhoz :o)

A többi gimnáziumra itt lehet rákeresni az előzőleg leírt módon:

[link]

2017. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!