Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » POLISOK ÉS ODA JELENTKEZŐK!...

POLISOK ÉS ODA JELENTKEZŐK! Szerintetek bekerülhetek?

Figyelt kérdés
Az ideiglenes listán a 16. vagyok 55-ből és 28-at vesznek fel. Szerintetek még van esélyem? Tavaly még a 28.-at is felvették.

2017. márc. 8. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem. Huszonnyolcat felvesznek és te a 16. vagy, tavaly pedig a huszonnyolcadikat felvették, tehát tavaly senki nem esett ki?


De mondok egy példát, hogy te kiszűrd belőle, hogy mit akarok mondani; ha van egy osztály, ahova befér 32 ember, ha te a 32-n belül vagy az ideiglenes rangsoron, bent vagy, ha nem, akkor várhatsz arra, hogy kiessenek előled.

2017. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van rosszul fogalmaztam. Az ideiglenes rangsorban vannak akiket felvettek (28 fő) de ugye még abból is léphetnek ki emberek. Van egy olyan, hogy várólista ott 55 gyerek tartózkodik most. Én közülük vagyok a 16. így értettem de nem jól fogalmaztam.
2017. márc. 9. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Tizenhat ember szerintem simán ki fog esni. :)
2017. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Te hova jelentkeztél?

2017. márc. 10. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Bejutottál?
2021. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!