Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi rendészeti szakközépis...

Szegedi rendészeti szakközépiskola felvételi? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kis segítséget szeretnek kérni. Március 17.en megyek felvételizni Szegedre és azt szeretném kérdezni, hogy aki már volt ilyen felvételin letudna írni milyen kérdések fordulnak elő a műveltségi teszten? Csak hogy tudjam mire számítsak :) előre is köszönöm.

2017. márc. 10. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2011-ben voltam... lapozgasd a történelem könyveket, azon belül is inkább a középsulis magyar történelmet, ha ez meg van nem lesz baj...

Nekem volt még pár kérdés magyar jogból, országgyűlés stb.... ez akkor volt, hogy most mi van passzolok...

De nekem 100/81 volt, csak logikai alapon megválaszolva a kérdéseket....

Persze ha full buta vagy, akkor nem fog menni.

2017. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Esetleg meg valaki megosztaná velem?

2017. márc. 10. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Én adyligeten voltam 2 éve.

A műveltségi tesztre egy betűt nem készültem, úgy gondoltam elég művelt vagyok hozzá. Egy programot kell futtatni amin a kérdések vannak, felelt választós. Szerintem aki rendelkezik egy alap műveltséggel meg tudja csinálni, volt sok kérdés ami teljesen egyértelmű volt.(1900-as évekbeli híres ember volt a helyes válasz, egyértelmű kérdéssel, a másik 2 lehetőség meg teljes oda nem illő baromság volt).

Úgy tudom egységes a műveltségi az összes rszkiban(már szakgimnázium).

2017. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én még papiron x-gettem, úgyszintén Adyligeten :) De igen, hasonló kérdések voltak. Bár ott nagyon hangoztatta a nő, hogy ez nem Miskolc, ez nem Körmend, ez Adyliget... :)

(1. Voltam)

2017. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!