Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek miért lenne jó...

Szerintetek miért lenne jó gólytábor szervezőnek lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy menjek-e vagy sem ha mennék is írnom kéne egy levelet hogy miért szeretnék menni,van tipp hogy mit írjak?

2017. márc. 11. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Huh én biztos mennék a helyedben de én éppen nyaron leszek golyataborban😂😂en az igazat irnam: kényszeres de jó szervezò vagyol nem bírok kimaradni a szerevzhetò dolgokból, kontrolmániás vagyok😂😂😂😂
2017. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Elképzelésem sincs, hogy mi a jó a gólyatáborban, szervezőnek semmiképp sem mennék. Egy újabb kifogás arra, hogy igyanak és infantilisen viselkedjenek felnőtt emberek. Mit írj? Mondjuk, hogy még nem nőttél fel és imádsz hülyéskedni, carpe diem élni és jól meg tudsz szervezni 50+ résztvevős bulikat is?
2017. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ez a személyes motivációdról szól. Írd le azokat a szempontokat (pl érdekelnek az elsősök, szeretsz emberek között lenni, szeretsz megtervezni, szervezni dolgokat), amik szerint úgy érzed, hogy szerveznél.
2017. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a második válaszolónak csak annyit mondanék hogy ez egy gimnáziumi gólyatábor ahol tanárok is jelen vannak, így alkoholfogyasztás semmilyen formában nem történhet.
2017. márc. 11. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én leírnám, hogy szeretnék segíteni az újaknak a beilleszkedésben :D Jobbá akarom tenni a tábort, hogy amit én anno kaptam, azt továbbadjam :D
2017. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megdughatod a gólyalányokat :D
2019. aug. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!