Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miben változott az írásbeli...

Miben változott az írásbeli érettségi 2017ben?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének légyszives, utána olvastam de egyszerüen nem értem, hogy mi változott tavalyhoz képest az idei írásbelin. Mi volt tavaly ami most nincs és az idei változások moatt mehezebb is lett meg rosszabb? Minden tantárgyból. Nem járok iskolába ne mondjátok hogy a tanárokat kèrdezzem. Előre is köszönöm a válaszokat.

#változás #érettségi #2017 #érettségi 2017 #èrettségi változások 2017
2017. márc. 14. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] - Itt mindent jobban leírnak, mint ahogyan én össze tudnám foglalni. :)
2017. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban nincs lényegi változás a szabályokban, csak az egyes vizsgatárgyak követelményei változtak, ezeket nehéz lenne összeírni, de mindegyikből meg tudod nézni az aktuálisat: [link]

Élő idegen nyelvből annyi nehezítés van, hogy a korábbi A2-B1 helyett most egyértelműen B1 szintű a középszintű érettségi.

2017. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. márc. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!