Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvesznek a Zay Anna Egészség...

Felvesznek a Zay Anna Egészségügyi és Informatikai Szakgimnázium és Kollégiumba?

Figyelt kérdés

Nem 3,5-ös az átlagom de közelit hozzá 177. vagyok a rangsorban. Sokan vannak mögöttem de nem anyian mint előttem. Ezt a sulit írtam be 1.-nek belőle 2 szakot: egészségügyit és a szociálist. Egészségyügyiben:177. vagyok.

Szociálisban:118. vagyok.

Nagyon jó suli.

Az egészségügyi jobban érdekel. Az a kérdésem hogy fel vesznek? Van esélyem? Oda szeretnék a legjobban menni. Aki tud segíteni kérem írjon.



2017. márc. 19. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a tavalyi evbol indulunk ki, akkor tuti nem. Tavaly eu.-n a 137-et szoc.on pedi a 73-at vettek fel.
2017. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sok a 100, 90, 80, 70 valahány pontosok de leginkább a 100, 90, 80 pontosok vannak sokan és azért gondoltam mert nem annyira erős suli hogy a 100, 90, 80 pontosok is oda mennek mert hallodtam hogy ezt a sulit nem szokták olyan sokan elsőnek bejelőlni
2017. márc. 19. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
En se voltam rossz tanulo soha (sot) , ennek ellenere egy gyengebb szakkozepet valsztottam es megis most egyetemista vagyok. Remelni kell tobbat mar ugyse tudsz tenni sajnos. De azert szurkolok! :)
2017. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon szeretném hogy felvegyenek és remélem fel is vesznek.:) Sokan mondják hogy nincsen esélyem:(
2017. márc. 20. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én oda jártam, tavaly végeztem (érettségi). Ha nagyon elhivatott vagy, akkor csináld nyugodtan, egyébként biztos megutálod majd. Nem voltam soha rossz tanuló, de vannak bizonyos "buktatók", szóval gondold meg mit akarsz!
2017. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szociálisra több esélyed van.Bár nem tudom hogy akik oda jelentkeztek mennyien jelölték meg elsőnek.Az egészségügyes szerintem (sajnos) elfelejtheted.Oda biztos nem kerülsz be.
2017. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végül melyik tagozatra vettek fel?
2018. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!