Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kispesti Deák Ferenc Gimnázi...

A Kispesti Deák Ferenc Gimnáziumba felvesznek médiára ha 108. vagyok a rangsorba?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtak,hány embert vesznek föl?
2017. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, 30 embert vesznek fel ide is. Határeset, van valami biztosabb hely?
2017. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Illetve nem ismerem ezt a sulit, erõs? Ha nem annyira, akkor valószínũleg sokan csak tartaléknak jelölik meg és ezek az emberek kihullhatnak elõled, ha felveszik õket máshova. Ilyen esetekben simán be lehet jutni akar ilyen 150. hely környékérõl is. De azért ne alapozz erre, mert nem biztos.
2017. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Boven van mivel

2015/2016-os tanevben a 127.volt az utolso bekerulo

2016/2017-es tanevben a 134.volt az utolso

2017. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem lehet esélyed. Nagyon sokan csak tartaléknak teszik be ezért sokan ki fognak esni előled. Sok sikert!
2017. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Felvettek
2017. ápr. 20. 20:40
 7/10 anonim válasza:
Engem is felvettek médiára. Osztálytársak leszünk 😅
2017. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem is felvettek médiára :D
2017. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok, akiket már felvettek :-)

Milyen a suli?

Beváltotta a hozzáfűzött reményeket?

2019. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én jelenleg 10.es vagyok a Deákban média szakon. Nagyon szeretek oda járni, jók a tanárok, de azért rendesen kell tanulni (mint persze mindenhol). Első évben média órán mondhatni csak elméletet tanultunk(ami nem teljesen igaz, hisz rengeteg kisfilm projecttel foglalkoztunk már az első évben, szóval aki emiatt jön ide nem fog csalódni). A második évtől kezdődik a média gyak, illetve 10. második felétől fogtok (valószínüleg, mivel három gyak tanár van így csak az egyikről nyilatkozhatok) elkezdeni vágással foglalkozni, de előtte is érdemes már az alapokat tudni, hisz a feladatok teljesítésénél jól jön. Ha pedig valakinek nem jön majd be ez a média dolog akkor akkor 11.ben le lehet adni (fakultáció választásnál).

Egyébként gratulálok mindenkinek akit felvettek! A csibe szivatás élmény lesz. ;D

Ha felmerülne még kérdés a sulival kapcsolatban szívesen megválaszolom. ^^

2019. márc. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!