Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Xántus János Gimnázium (Bp....

Xántus János Gimnázium (Bp. )! Milyen iskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sok rosszat hallottam az iskoláról,és teljesen elbizonytalanodtam. (Az angol kezdő tagozatra jelentkeztem. ) Tényleg olyan rossz, mint amilyennek írják? Leginkább olyan emberek véleményére lennék kíváncsi aki oda jár(t), de mások is írhatnak :)

Köszönöm előre is!



2017. márc. 20. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Alapitvanyi 70ezer ft /felev

Leginkabb a nyelvet es az infot oktatjak jol a tobbi targynak az oktatasa alacsony szinvonalon van

2017. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
Akik rosszat írnak, valószínűleg oda járnak, és és nem tudják képviselni magukat az iskolával szemben..... Szerintem szuper suli, tény, hogy a nyelvoktatás a legkimagaslóbb a suliban, de az első osztályú!
2017. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, a bibi csak az, hogy le is kell érettségizni. Biztosan nem véletlen,hogy múlt évben pótfelvételit tartottak,mert nem teltek meg az osztályok. Ez az adat az O.H. honlapján is szerepel.
2017. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem kimagasló matek, magyarból nem azt jelenti, hogy gyenge, inkább átlagos,de semmiképp nem gyenge. Nyelvben meg átlagon felüli. Ha már statisztikák...ugyanazon a honlapon meg lehet nézni az érettségi statisztikákat is.
2017. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek még válaszok :)
2017. márc. 21. 22:11
 6/19 anonim válasza:
Tavaly végeztem a Xantusban. Én nem tudom ajánlani, rossz iskola. Az első nyelvet még csak-csak megtanítják de a második nyelv oktatása egy vicc. Kb 3-4 éve volt egy nagyobb átrendeződés a vezetésben és a tanári karban, azóta zuhan a színvonal. Ez hivatalosan egy humán bállítottságú iskola, mégis a kémiát és a biológiát kérték számon a legkeményebben. Maga a közösség egész jó, mondják rá, hogy sznob suli de én ezt nem tapasztaltam. Ja és ha valamiért megérte oda járni az a büfés, legnagyobb forma az egész iskolában.
2017. márc. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pótfelvételi azért volt, mert nem indult kezdő nyelvi osztály, csak középhaladó nyelvtudással vettek fel diákokat.... és sajnos nem ütöttek meg sok jelentkező a Xántusban elvárt alap szintet, kihullóttak a felvételi rostán! :)
2017. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Keruld ha jot akarsz magadnak
2017. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Végül oda mentél?
2017. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen, az elsőnek megjelölt helyre nem vettek fel,és változtatni már nem tudtam volna, de bízok a legjobbakban :)
2017. máj. 7. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!