Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola a budapesti...

Milyen iskola a budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium?

Figyelt kérdés

Szigorúak a tanárok?Milyen az osztályközösség?Nehéz iskola?Milyen maga a hangulat?Ilyesmikre lennék kíváncsi :)

Ui.:Még csak 7.-es vagyok,de szeretnék 8.-ra találni valamilyen iskolát és nagyon szimpatikus nekem a Kölcsey.:)



2017. márc. 20. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Leginkabb sport gimi es nyelvre szakosodott

Angolt es Franciat nagyon magas szinten tanitjak

Vannak rossz es jo tanarok is egyarant mint minden iskolaba

Kozosseg altalaban nagyon jo viszont

Maximalis hozott pontokkal se vagy bent ha a kozpontid ilyen 50kb

2017. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... Nem mondom, hogy leginkább sport gimi. Tény, hogy a sportosztály a leggyengébb, de pont emiatt nem ezen van a hangsúly. Szóval inkább nyelvi giminek mondanám, az összes nyelvet magas szinten oktatják, franciából országos erősséggel. Közepes mennyiségűt kell tanulni, van követelmény.

A tanárok annyira nem szigorúak, pl. amikor voltam nyílt napon, akkor is volt, hogy páran nyomkodták a telójukat a pad alatt, szóval szerintem annyira nem. Az osztályközösségek jók szoktak lenni, a francia kéttanosok eléggé összetartóak, de általában a többi osztály is elég jó. A hangulat is nagyon jó, liberális iskola. Szóval ajánlom a Kölcseyt, menj el nyílt napra mindenképp.


U.I.: A rokonom a rajztanár :DDD

2017. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2017. márc. 25. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!