Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Létezik olyan iskola amely...

Létezik olyan iskola amely kifejezetten diszeseknek van? (Diszkalkulia/Diszlexia/Diszgráf stb. )

Figyelt kérdés

Nem alapítványi iskola lehetőleg,érettségis. Utolsó évemben járok 11.osztály,diszkalkuliával rájöttem hogy nem megy a programozás:)........

Iskolát keresek Érettségi előtt állok de az informatika rész nem fog menni.

18L



2017. márc. 21. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Akkor ne informatikából érettségizz mondjuk.
2017. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez a szakmám:(
2017. márc. 21. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen van

Pl oveges jozsef

2017. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ugy tudom az inkabb diszlexiasoknak

Nekem csak a matek gaz

2017. márc. 22. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha az informatika továbbra is érdekel, akkor a számítógép-szerelő, karbantartó OKJ-s szakma lenne a bölcs döntés, oda nem kell semmi programozás, se nagy matek tudás, ott főleg a szereléshez kell jól érteni, meg rendszert karbantartani (tapasztalat)
2017. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem erdekel az informatika de nem vesznek at semmi suliba..csak egy erettsegit akarok..de nem estin:(
2017. ápr. 3. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Te is az a tipikus dagigyerek csakazértis diszkalkuliás típus lehetsz, aki várja h. a sült galamb berepüljön a szájába.

PONT.

Ember, ezt egész egyszerűen nem lehet másképp leírni:

Hajtogatod, h. CSAKAZÉRTIS programozás, nem jó a rendszergazdai OKJ se, AKKORIS ELDÖNTÖTTED, ha fene fenét eszik is, h. informatikából érettségizel... de.... de... nem akarod tanulni... WTF!!!

Mégis mi a fészkes fene f...t vársz??!!


Nézed a tankönyvet, és zavart nézéssel, ráncolt homlokkal nem érted, hogy miért nem terem a fejedben a tudás. LOL!


Na ebből MOST MÁR KRA ELEGEM LETT!

Elegem lett már az életem során az ilyen nyámnyila, erőltetetten diszkalkuliás, "miért-nem-nekem-áll-a-világ" típusú emberekből!

Ilyen kollégával kell, vagyik ilyen kolléga HELYETT KELL DOLGOZZAK nap mint nap. Aki szépen beette magát a főnök kegyei közé, a dolgok lényege mindig rám marad, de ő az aki fölöz, aki "termelőnek" hívja magát velem szemben.


NEM LESZEL TE IS ILYEN!


Szépen leérettségizel a négy kötelező tantárgyból, egy kötelezően választott tantárgyból AMI NEEEEEM INFORMATIKA, azaz NEM és NEM és NEM I-N-F-O-R-M-A-T-I-K-A, majd érettségi után vagy elmész rendszergazdának, és kitanulod a szakmát h. JÓ rendszergazda legyél, mert JÓ rendszergazdák valóban kellenek, vagy a közelébe nem mész az informatikának többet a büdös életbe, legeslegfőképpen programozásnak, és azzal kapcsolatos dolgoknak.


Tetszik?

Költői kérdés.

Amíg diszkalkuliás maradsz, addig ezt kell szeretni... vagy különben nem lesz kímélet. TÖBBET MÁR NEM!!!


De..... tudod ám, van a másik megoldás..... történtek már "csodás" "gyógyulások"... ;) Úgy "HIP-HOPP"

XD

2017. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van papírod, akkor a matek helyett választhatsz egy másik tárgyat. Informatikából csak emelt szinten van programozás, és ha nem a jó jegy a cél, akkor annak is nekimehetsz, ha muszáj, mert kötelez rá az új közoktatási törvény. Ha meg a többi se megy, akkor menekülj, és keress egy gagyi gyűjtőiskolát, ahol áttolják az agyhalottakat is 2-essel! Ez nem személyeskedés volt. :)
2017. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 8as azért:) és igen,nem gyüjtősulit keresek annál több vagyok..sokkal;)


7es....

Figyelj,lehet ezt te nem fogod érteni mivel egy rakat szart vágtál ide be,úgy saccolom halvány gőzöd nincs oktatáshoz és ilyen életre nem való baromi stresszes felnőtt lehetsz

Ellenben én egy életre való vidám nagykorú

A rossz napjaidat kérlek ne az én posztom alatt töltsd le..köszi

A problémám az volt ami már megoldódott az új törvény miatt hogy a szakmai infó tantárgy nagggyon távol áll szóval szín 1 vagyok

A mázlim az hogy pótérettségin választhatok másik tntárgyat:)))))

Boldogság:D sikeres leszek,egyszer én is!

2017. máj. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!