Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Telekiben (Budapest) milyen...

A Telekiben (Budapest) milyen lesz az új szóbeli?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a rangsormódosítás miatt lesz egy szóbeli felvételi, és e-mailben jelentkezni kell rá.

27.-én lesz, hogyan fog zajlani? Tételek lesznek? Én nem elsőnek jelöltem meg a Telekit, de lehet, hogy oda mennék. Ilyenkor is lehet jelentkezni?

5 éves Magyar-törire mennék, 26. vagyok.

Előre köszönöm a válaszokat!



#gimnázium #felvételi #Teleki Blanka Gimnázium #szóbeli rangsormódosítás
2017. márc. 22. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, tételek lesznek, ugyanúgy fog zajlani, mintha először felvételiznél, csak nyilván azokból a tantárgyakból, amiket megjelöltél (a tételek is ugyanazok lesznek, mintha először is bejelölted volna az adott tagozatot, csak a tantárgy más).

Csak akkor kell szóbelizned az új tagozatra, ha a március 10.-éig lévő módosító adatlapba beírtál új tagozatokat, különben nem kell. Ha az elsőnek megjelölt sulid után írtál be még Telekis tagozatokat, akkor is érdemes elmenni szóbelizni, mert még nem tuti, hogy fel vagy véve első helyre. Legalább gyakorlod kicsit a vizsgadrukkot is.

Azt hiszem magyar-törin magyarból és töriből is kell tételt húzni, de kérdezz még meg embereket, akik szóbeliztek magyar-töriből idén, mert én nem tudom, két éve szóbeliztem, de azóta átalakították a Telekis tagozatokat :S

2017. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A sorrendmódosításnál nem írtam be új tagozatot, viszont ezt nem értem:

Kérjük, erősítsék meg felvételi szándékukat az info@tbg.hu e-mail-címre írt üzenettel

Ezek szerint nekem kell ilyet küldenem? Vagy csak azoknak, akik most írtak be új tagozatot? :S

2017. márc. 23. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2017. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!