Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Körülbelül hány pontot kéne...

Körülbelül hány pontot kéne elérnem hogy felvegyenek a Károlyi Mihály Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

tudom hogy minden évben változó de akik oda járnak azok tudnának segíteni? (akár az is aki ért ehhez) Szóval nekem felvételi időszak van és nagy be szeretnék kerülni oda összesen 152 pontom van. Az is jól jönne ha elmondanátok hogy tavaly ki volt az utolsó akit utoljára felvettek.

Amúgy mindhárom szakot megjelöltem.

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!



2017. márc. 23. 13:32
 1/3 anonim válasza:
Szia! Lehet, hogy későn írók, de engem idén 155 összpontszámmal felvettek. Kb. a 72 fős tagozaton 29. vagyok (ha rangsor szerint vannak kiírva) szóval a 152 még bőven belefér!
2017. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi elírtam.... írok*
2017. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Felvettek, de azért köszönöm!Örülök neked is! Ha írsz privátba akkor szívesen beveszlek az évfolyam csoportunkba!
2017. ápr. 29. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!