Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimnáziumokat tudnátok...

Milyen gimnáziumokat tudnátok ajánlani a XVI. , XVII. kerületekben valamint az Örs vezér tere környékén?

Figyelt kérdés
Jövőre felvételizek, de szeretném időben átgondolni a lehetőségeimet. A fent látható két kerületben és környékén, valamint az Örsnél lehetőség szerint a kettes metró vonalán keresek gimnáziumokat!

2017. márc. 25. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen "külvárosi" gimik nem épp a legerősebbek. Bár azt nem írtad milyen tanuló vagyok kb. De szerintem nem csak az úgymond közeli gimiket érdemes megjelölni. Az Örsről metróval gyorsan eltudsz jutni a belvárosba, vagy akár Budára is. Szóval érdemes szélesebb körből válogatni. Ha mondjuk harminc helyett 50-60 percet kell utaznod, de maga a suli sokkal jobb, akkor szerintem megéri.
2017. márc. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy én ezeket a sulikat találtam:

16. kerület:

Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium

Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium

Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola


17. kerület:

Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium


Örs vezér tere környéke:

Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola (14. kerület)

Kőbányai Szent László Gimnázium (ez jó sulinak számít, ezek közül én ezt ajánlanám)

2017. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Erős gimi:

Szent László X.kerület, de Örshöz közel

Szerb Antal Gimnázium XVI.ker


Közepes gimi:

Corvin Mátyás Gimnázium XVI.ker

Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium XVII.kerület

Zrínyi Miklós Gimnázium X.kerület


Gyengébb gimi:

Táncsics XVI.ker

Álmos vezér Gimnázium XIV.kerület


Az Örs vezér téren van még a Horvát Nemzetiségi Gimnázium, nem feltétel a felvételnél a horvát nemzetiség.


Illetve egyházi gimi van még a Pillangó utca környékén.

2017. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!