Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Újbudai József...

Milyen az Újbudai József Attila Gimnáziumban az a nyelvi orientációs osztály?

Figyelt kérdés
Mármint tényleg emelt óraszámban van a nyelv? Hányan szoktak ide jelentkezni? Itt is jó az osztályközösség? (mármint elvileg ide olyan gyerekek jönnek akik nem tudják, hogy mivel foglalkozzanak majd)

2017. márc. 28. 18:20
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia, en most erettsegiztem es en is nyelvi orientacios voltam a joskaban de el kell hogy szomoritsalak, mert ugyanannyi nyelvoratok lesz mint a bioszosoknak vagy a matekosoknak😄 Nem is ertem ezt a szakmegnevezest, mert ezt szoktak mas iskolakban altalanos tagozatnak nevezni. Az en osztalyomban viszont tenyleg sokan voltak akik nem tudtak meg ah elejen hogy mik akarnak lenni de ez aztan az egyetemi jelentkezesnel mar mindenkinek el volt dontve. Olyan is volt aki vegul bioszbol erettsegizett mert tajott hogy orvos akar lenni:)
2017. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!