Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A keleti károly közgazdasági...

A keleti károly közgazdasági szakközép nagyon matekos suli?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok közgazdasági diagramot kell bemagolni fejből. De én már rég jártam oda. De szerintem nem matekosabb, mint másik iskolák, viszont mindenből követelnek. Matekból is. És nekem személy szerint volt olyan rész, az egységkörös, amit hiába próbáltam, nem értettem. Meg volt egy ilyen, hogy egyik osztálytársamnak az adott félévben matekból a két nagydogájának az átlaga nem lett meg kettes, és hiába volt neki az összes jegyének az átlaga 3-as körüli, mivel nem volt meg a két nagydogájának az átlaga 2-es, ezért 1-esre lett lezárva akkor félévkor. Vagy nem tudom, lehet, ogy mindkettő nagydogája 1-es lett, de én nekem úgy rémlik, mintha csak az egyik lett volna. Amúgy az a csaj jó tanuló, a többi tárgyból csupa négyesei voltak. Egyébként nem gondolom tényleg matekosabb iskolának, mint más helyeket. (Máshova nem jártam) Ja amúgy amiket kell diagramot bemagolni, megjegyezni fejből, "lefényképezni a szemeddel", és eltárolni, kívülről tudni, hát azt sok időbefektetéssel amúgy be lehet magolni.
2017. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!